Разлика помеѓу преработките на „5 декември (починале)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот: background-color: white --> transparent
с (Нова страница: {| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:white}};" |valign="top" align="right"|[[...)
 
с (Бот: background-color: white --> transparent)
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:whitetransparent}};"
|valign="top" align="right"|[[1771]] 
|[[Џовани Батиста Моргањи]], италјански и светски медицински [[научник]].
941.847

уредувања

Прегледник