Jus Cogens право: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 76 бајти ,  пред 1 година
с
added cat.
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (added cat.)
{{никулец}}
[[Категорија:Меѓународно право]]
[[Категорија:Меѓународно кривично право]]
74

уредувања

Прегледник