Прејди на содржината

Кадуски јазици: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: de:Kadu-Sprachen
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Бот Додава: de:Kadu-Sprachen)
[[Категорија:Нило-сахарски јазици]]
 
[[de:Kadu-Sprachen]]
[[en:Kadu languages]]
[[ru:Языки каду]]
10.025

уредувања