Категорија:Шахот во 2009 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 5 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8197141 (translate me))
Нема опис на уредувањето
{{Катпов}}
[[Категорија:2000-тите во шахот]]
{{Година по категорија
[[Категорија:Години во шахот]]
| m = 2
| c = 0
| d = 0
| y = 9
| cat = Шахот
| sortkey = Шах
| in =
[[Категорија:| parent = Години во шахот]]
}}

Прегледник