Анаероб: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: et:Anaeroobid
с (Бот: Интервики за избрани статии за he:אל-אווירני)
с (Бот Додава: et:Anaeroobid)
 
[[Категорија:Биологија]]
 
{{Link FA|he}}
 
[[ca:Anaeròbic]]
[[eo:Anaeroba organismo]]
[[es:Organismo anaerobio]]
[[et:Anaeroobid]]
[[eu:Anaerobio]]
[[fi:Anaerobinen eliö]]
[[fr:Anaérobie]]
[[he:אל-אווירני]] {{Link FA|he}}
[[id:Organisme anaerobik]]
[[it:Anaerobiosi]]
59.415

уредувања

Прегледник