Предлошка:Medallists: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
с (Нова страница: <noinclude>{| </noinclude>class=wikitable |- align=center |bgcolor=gold| '''Злато''' |bgcolor=silver| '''Сребро''' |bgcolor=cc9966| '''Бронза'''<noinclude...)
 
|bgcolor=silver| '''Сребро'''
|bgcolor=cc9966| '''Бронза'''<noinclude>
|}[[Категорија:Шаблони за олимпискиОлимписки игри|{{PAGENAME}}]]</noinclude>

Прегледник