Категорија:Објектно-ориентирани програмски јазици: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Катпов}} Категорија:Програмски јазици Категорија:Објектно-ориентирано програ...)
 
сНема опис на уредувањето
 
{{Катпов|Објектно-ориентиран програмски јазик}}
{{Катпов}}
 
[[Категорија:Програмски јазици]]

Прегледник