Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 7 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q38733 (translate me))
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{commons|Category:Хелена}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Градови во Монтана]]
[[Категорија:Главни градови на американските сојузни држави]]

Прегледник