Разлика помеѓу преработките на „Вулкан (бог)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 16 бајти ,  пред 6 години
с
Removing Link FA template (handled by wikidata)
с (Отстрането уредувањето на 92.53.15.2 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
с (Removing Link FA template (handled by wikidata))
[[Категорија:Римски пантеон]]
[[Категорија:Римски богови]]
 
{{Link FA|it}}
15.694

уредувања

Прегледник