Неврокоп (општина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 14 години
с
с (Отстрането уредувањето на 79.126.153.17, вратено на последната верзија на Bjankuloski06)
с (Бот Додава: ru:Община Гоце-Делчев)
 
[[bg:Община Гоце Делчев]]
[[ru:Община Гоце-Делчев]]
[[sr:Општина Гоце Делчев]]
59.415

уредувања

Прегледник