Разговор со корисник:NatasaNedanoska: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
→‎Лого на училиштето: ново заглавие
(Добредојдовте!)
 
(→‎Лого на училиштето: ново заглавие)
{{Добредојде}} --[[User:Kolega2357-Bot|Kolega2357-Bot]] <small>([[User talk:Kolega2357-Bot|разговор]])</small> 15:46, 27 февруари 2013 (CET)
 
== Лого на училиштето ==
 
Дали вашето училиште има лого? Може ли да го подигнете логото на Заедничката ризница? --[[User:Brest|brest]] <small>([[User talk:Brest|разговор]])</small> 03:52, 15 март 2013 (CET)

Прегледник