Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава ur:ٹوئٹر
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Твиттер во ru:Twitter)
с (r2.7.2) (Робот: Додава ur:ٹوئٹر)
[[tk:Twitter]]
[[uk:Твіттер]]
[[ur:ٹوئٹر]]
[[vep:Twitter]]
[[vi:Twitter]]
7.011

уредување

Прегледник