СВОТ (анализа): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
с (СВОТ анализа преместена како СВОТ (анализа): не може така или Анализа СВОТ или СВОТ (анализа))
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам fa:تحلیل اس‌دبلیواُتی во fa:تحلیل اس‌دبلیواوتی)
[[eo:FMOD-analizo]]
[[eu:AMIA analisi]]
[[fa:تحلیل اس‌دبلیواُتیاس‌دبلیواوتی]]
[[fr:SWOT]]
[[ko:SWOT 분석]]
[[gl:DAFO]]
[[ko:SWOT 분석]]
[[hi:स्वोट (SWOT) विश्लेषण]]
[[hr:SWOT analiza]]
127.101

уредување

Прегледник