Прејди на содржината

Сајански Планини: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава lv:Sajāni
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Додава hr:Sajanske planine)
с (Робот: Додава lv:Sajāni)
[[he:הרי סייאן]]
[[ka:საიანი]]
[[lv:Sajāni]]
[[lb:Sajanbierger]]
[[lt:Sajanai]]
85.496

уредувања