Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 3 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува pa:ਟਵਿੱਟਰ
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Twitter)
с (r2.7.1) (Робот: Менува pa:ਟਵਿੱਟਰ)
[[nn:Twitter]]
[[uz:Twitter]]
[[pa:ਟਵਿਟਰਟਵਿੱਟਰ]]
[[km:ថ្វីតធ័រ (Twitter)]]
[[pl:Twitter]]
1.364

уредувања

Прегледник