Разлика помеѓу преработките на „Хибернација“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава ky:Чээнге кирүү
с (r2.7.3) (Робот: Додава cy:Gaeafgwsg)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ky:Чээнге кирүү)
[[kk:Тірілей қату]]
[[ht:Ibènasyon]]
[[ky:Чээнге кирүү]]
[[lt:Ramybės būklė]]
[[my:ဆောင်းအောင်းခြင်းဓလေ့]]
126.849

уредувања

Прегледник