Фенотип: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава tl:Penotipo
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ko:표현형)
с (r2.7.3) (Робот: Додава tl:Penotipo)
[[fi:Fenotyyppi]]
[[sv:Fenotyp]]
[[tl:Penotipo]]
[[ta:தோற்றவமைப்பு]]
[[tr:Fenotip]]
127.201

уредување

Прегледник