Џон Рокфелер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува el:Τζον Ντέιβινσον Ροκφέλερ
с (Отстрането уредувањето на 213.135.190.211 (разговор), вратено на последната верзија на ZéroBot)
с (r2.7.1) (Робот: Менува el:Τζον Ντέιβινσον Ροκφέλερ)
[[de:John D. Rockefeller]]
[[et:John D. Rockefeller]]
[[el:ΤζόνΤζον Ντέιβινσον Ροκφέλερ]]
[[en:John D. Rockefeller]]
[[es:John D. Rockefeller]]
2.613

уредувања

Прегледник