Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
(Нова страница: {{Инфокутија Фудбалер | име = Игор Ѓузелов | слика = [[Слика:Игор Ѓузелов.jpg|170п]...)
 
 
[[Категорија:Македонски фудбалери]]
[[Категорија:Фудбалери со потекло од Струмица]]
 
[[en:Igor Gjuzelov]]

Прегледник