Категорија:Починати во 1354 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава id:Kategori:Kematian 1354
с (r2.7.2) (Робот: Менува bs:Kategorija:Umrli 1354.)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава id:Kategori:Kematian 1354)
[[ko:분류:1354년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১৩৫৪-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
[[id:Kategori:Kematian 1354]]
[[is:Flokkur:Fólk dáið árið 1354]]
[[it:Categoria:Morti nel 1354]]
127.137

уредувања

Прегледник