Категорија:Родени во 1739 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1739.
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1739)
с (r2.7.3) (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1739.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1739 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1739 годзе]]
[[bs:Kategorija:1739Rođeni rođenja1739.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1739]]
[[cs:Kategorie:Narození 1739]]
[[uk:Категорія:Народились 1739]]
[[vi:Thể loại:Sinh 1739]]
[[war:CategoryKaarangay:Mga natawo han 1739]]
[[yo:Ẹ̀ka:Àwọn ọjọ́ìbí ní 1739]]
[[zh-yue:Category:1739年出世]]
3.109

уредувања

Прегледник