Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1599 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1599.
с (r2.7.1) (Бот Додава: pt:Categoria:Nascidos em 1599)
с (Робот: Менува bs:Kategorija:Rođeni 1599.)
[[be:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1599 годзе]]
[[be-x-old:Катэгорыя:Нарадзіліся ў 1599 годзе]]
[[bs:Kategorija:1599Rođeni rođenja1599.]]
[[br:Rummad:Ganedigezhioù 1599]]
[[cs:Kategorie:Narození 1599]]
85.496

уредувања

Прегледник