Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Родени во 1131 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1131
с (r2.6.4) (Бот Додава: oc:Categoria:Naissença en 1131)
с (r2.7.2+) (Робот: Додава pt:Categoria:Nascidos em 1131)
[[oc:Categoria:Naissença en 1131]]
[[pl:Kategoria:Urodzeni w 1131]]
[[pt:Categoria:Nascidos em 1131]]
[[ro:Categorie:Nașteri în 1131]]
[[ru:Категория:Родившиеся в 1131 году]]
126.849

уредувања

Прегледник