Разлика помеѓу преработките на „Дејмос“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: ky:Деймос
с (r2.7.1) (Бот Додава: gn:Deimos)
с (r2.7.2) (Бот Додава: ky:Деймос)
[[be:Дэймас]]
[[be-x-old:Дэймас]]
[[bg:Деймос (спътник)]]
[[bs:Deimos (mjesec)]]
[[bg:Деймос (спътник)]]
[[ca:Deimos (satèl·lit)]]
[[cs:Deimos (měsíc)]]
[[ka:დეიმოსი (თანამგზავრი)]]
[[kk:Деймос]]
[[ky:Деймос]]
[[la:Dimos (satelles)]]
[[lv:Deimoss (pavadonis)]]
5.636

уредувања

Прегледник