Линукс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 20 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Бот Брише: sr:Линукс
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: ar:جنو/لينكس)
с (r2.7.2+) (Бот Брише: sr:Линукс)
[[so:Linux]]
[[ckb:گنو/لینوکس]]
[[sr:Линукс]]
[[sh:Linux]]
[[fi:Linux]]
43.100

уредувања

Прегледник