Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1947 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1947
с (Бот Додава {{Ризница-врска|1947 in association football}})
с (r2.6.4) (Бот Додава: it:Categoria:Calcio nel 1947)
[[fr:Catégorie:Football en 1947]]
[[ko:분류:1947년 축구]]
[[it:Categoria:Calcio nel 1947]]
[[hu:Kategória:1947 a labdarúgásban]]
[[nl:Categorie:Voetbal in 1947]]
126.816

уредувања

Прегледник