Пентагон: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2) (Бот Додава: kk:Пентагон
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: mg:The Pentagon)
с (r2.7.2) (Бот Додава: kk:Пентагон)
[[kn:ದಿ ಪೆಂಟಗನ್]]
[[ka:პენტაგონი (აშშ)]]
[[kk:Пентагон]]
[[sw:The Pentagon]]
[[ku:Pentagon]]
1.229

уредувања

Прегледник