Колумбија (Јужна Каролина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: vi:Columbia, Nam Carolina
с (r2.7.2) (Бот Менува: gl:Columbia, Carolina do Sur)
с (r2.7.1) (Бот Додава: vi:Columbia, Nam Carolina)
[[uk:Колумбія (Південна Кароліна)]]
[[ur:کولمبیا، جنوبی کیرولینا]]
[[vi:Columbia, Nam Carolina]]
[[vo:Columbia (South Carolina)]]
[[war:Columbia, South Carolina]]
86.434

уредувања

Прегледник