Прејди на содржината

Капитен: Разлика помеѓу преработките

Додадени 953 бајти ,  пред 11 година
Создадена страница со: десно|мини|[[Карлес Пујол е моментален капитен на фудб...
(Создадена страница со: десно|мини|[[Карлес Пујол е моментален капитен на фудб...)
(нема разлика)