Прејди на содржината

Затвор: Разлика помеѓу преработките

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: la:Carcer
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.5.1) (Бот Додава: kk:Түрме)
с (r2.7.1) (Бот Додава: la:Carcer)
[[he:בית סוהר]]
[[kk:Түрме]]
[[la:Carcer]]
[[lv:Cietums]]
[[lt:Kalėjimas]]
34.422

уредувања