Разлика помеѓу преработките на „Галилејско Море“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 42 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
 
[[Категорија:Мориња]]
[[Категорија:ХидрографијаЕзера наво Израел]]
[[Категорија:ХидрографијаЕзера наво Сирија]]
[[Категорија:ХидрографијаЕзера наво Јордан]]
[[Категорија:Христијанство во Израел]]
[[Категорија:Места од Новиот Завет]]

Прегледник