Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Behe sorabiera
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Менува: cu:Дольнѥсрьбьскъ ѩꙁꙑкъ)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Behe sorabiera)
[[es:Bajo sorabo]]
[[eo:Malsuprasoraba lingvo]]
[[eu:Behe sorabiera]]
[[fr:Bas-sorabe]]
[[gv:Sorbish Eeghtyragh]]
34.422

уредувања

Прегледник