Разлика помеѓу преработките на „Ѓумушхане (покраина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.6.4) (Бот Менува: ar:غوموشخان (محافظة)
с (r2.6.4) (Бот Додава: ro:Provincia Gümüşhane)
с (r2.6.4) (Бот Менува: ar:غوموشخان (محافظة))
[[Категорија:Провинции во Турција]]
 
[[ar:غوموشانهغوموشخان (محافظة)]]
[[az:Gümüşxanə vilayəti]]
[[zh-min-nan:Gümüşhane (séng)]]
126.551

уредување

Прегледник