Бела боја: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.6.4) (Бот Додава: mdf:Акша
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: sa:श्वेत)
с (r2.6.4) (Бот Додава: mdf:Акша)
[[ms:Putih]]
[[mwl:Branco]]
[[mdf:Акша]]
[[nah:Iztāc]]
[[nl:Wit]]
127.214

уредувања

Прегледник