Разлика помеѓу преработките на „Кога лисјата паѓаат (ТВ серија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
| || '''Ајше''' || Најмалата ќерка на Алириза
 
|}
|}[Шевнемн Цецели] Ајше Најмалото дете на семејството Текин
 
Булент фИЛ Јаман маж на (ЏејдА 1СЕЗОНА,дечко на Есра 2 сезона,најголем пријател на Ферхунде)
== Надворешни врски ==
Јусув Атал Ахмет (МЕАНЏИЈАТА 1 сезона,сопруг на Нехир 4 СЕЗОНА)
 
* [http://imdb.com/title/tt0856757 „Кога лисјата паѓаат“ на IMDB]
 

Прегледник