Рефрен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 56 бајти ,  пред 11 година
с
Брзо додавање категорија Музички термини (со користење на HotCat)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Музички термини (со користење на HotCat))
 
[[Категорија:Фигури (стилистика)]]
 
[[Категорија:Музички термини]]

Прегледник