Прејди на содржината

Османие (покраина): Разлика помеѓу преработките

с
r2.6.4) (Бот Брише: fj:Osmaniye Province
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: la:Osmaniye (provincia))
с (r2.6.4) (Бот Брише: fj:Osmaniye Province)
[[hu:Osmaniye (tartomány)]]
[[ms:Wilayah Osmaniye]]
[[fj:Osmaniye Province]]
[[nl:Osmaniye (provincie)]]
[[ja:オスマニエ県]]
127.228

уредувања