ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 11 година
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cs:GNU)
сНема опис на уредувањето
* [http://www.gnu.org/gnu/linux-and-gnu.html Линукс и ГНУ проектот]
 
[[Категорија:СлободенСлободна софтверпрограмска опрема]]
[[Категорија:ГНУ| ]]
 

Прегледник