Комичар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 1.818 бајти ,  пред 15 години
Нова страница: '''Комичар''' по деиниција е личност која ја забавува публиката, засмевајќи ја. Форматот на шоу...
(Нова страница: '''Комичар''' по деиниција е личност која ја забавува публиката, засмевајќи ја. Форматот на шоу...)
(нема разлика)

Прегледник