Прекогниција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 14 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ko:예지
с (Бот менува: Референци -> Наводи)
с (Бот Додава: ko:예지)
[[en:Precognition]]
[[es:Precognición]]
[[fi:Prekognitio]]
[[fr:Précognition]]
[[ko:예지]]
[[it:Presentimento]]
[[ja:予知]]
[[nl:Proscopie]]
[[ja:予知]]
[[no:Prekognisjon]]
[[pl:Prekognicja]]
[[pt:Precognição]]
[[fi:Prekognitio]]
[[tr:Prekognisyon]]
[[zh:預知]]

Прегледник