Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 12 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: sr:Анатолски језици)
[[sk:Anatólske jazyky]]
[[sl:Anatolski jeziki]]
[[sr:Анатолски језици]]
[[sv:Anatoliska språk]]
[[th:ภาษากลุ่มอนาโตเลีย]]
21.521

уредување

Прегледник