Фразеологија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 53 бајти ,  пред 12 години
с
Брзо додавање категорија Лексикологија (со користење на HotCat)
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Брзо додавање категорија Лексикологија (со користење на HotCat))
* [[Фразеологија на македонскиот јазик]]
* [[Лексикологија]]
 
[[Категорија:Лексикологија]]

Прегледник