Разговор со корисник:Simonka34

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Статии без илустрација[уреди извор]

Здраво, промените кои ги имаш правено со додавање на фотографии, а во врска со натпреварот, во голем дел ти ги вратив назад, бидејќи не се ни имаш воопшто потрудено да ги преведеш описите на македонски јазик во самите фотографии. Внеси ги повторно фотографиите, но со македонски превод. --Ehrlich91 (разговор) 14:31, 20 јули 2020 (CEST)Одговори[одговори]