Прејди на содржината

Разговор со корисник:Filip Jovanoski

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

Добре дојде!

Здраво, Filip Jovanoski, и добре дојде на Википедија! Благодарам за Вашите придонеси. Се надевам дека Ви се допадна проектов и дека одлучивте да останете. Еве неколку страници кои можеби ќе Ви се најдат како корисни:

Се надевам дека ќе уживате во уредувањето овде и во тоа што сте Википедијанец! Ве молам потпишувајте ги Вашите пораки на разговорните страници со внесување на четири тилди (~~~~); ова автоматски ќе го внесе Вашето корисничко име и датумот. Ако Ви треба помош, видете ја страницата Википедија:Прашања, прашајте ме мене на мојата страница за разговор, или поставете го прашањето на оваа страница, а потоа ставете {{помош}} пред прашањето. Уште еднаш, добре дојде! --Kolega2357-Bot (разговор) 19:55, 28 февруари 2013 (CET)[одговори]

инфо кутија[уреди извор]

Дали ги барате следниве инфокутии: {{ППЃП}} и {{Корисник ППЃП}}

лого на СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп Оваа статија е дел од ВикиПроектот ППЃП, кој има за цел да ги координира активностите на учениците од СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп во создавањето и одржувањето на содржини на Википедија. Ако сакате да земете учество во проектот, може да ја уредите оваа статија, или да прочитате нешто повеќе на страницата на проектот, каде што меѓу другото може да се приклучите на проектниот тим и/или да дадете свој придонес на страницата за разговор.
Лого на СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп
Лого на СОУ „Ѓорче Петров“ - Прилеп
Овој корисник е член на вики-проектот
ППЃП, СОУ „Ѓорче Петров“ - ПрилепЗапознати сме со овие инфо кутии сакаме нови..
Како на пример кои? Што сакате да содржат вашите нови инфокутии?--IK2013 (разговор) 16:06, 14 мај 2013 (CEST)[одговори]