Разговор со корисник:92.53.16.25

    Од Википедија — слободната енциклопедија

    Вандализам[уреди извор]

    Престанете со пореметување на содржините. Направените уредувања (тоа што сте го внеле) и така не се појавуваат пред да ги одобри администратор или проверувач. Затоа препорачувам да не си го трошите напусто времето на уредувања од овој вид. Ако продолжите да вандализирате Википедија ќе бидете блокирани и нема да можете да уредувате. Вакво нешто не смее да се повтори. --Б. Јанкулоски (разговор) 11:29, 14 октомври 2011 (CEST)Одговори[одговори]