Разговор со корисник:77.28.247.3

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Месеци[уреди извор]

Не заборавајте дека месеците се пишуваат исклучиво со мала буква. --Б. Јанкулоски (разговор) 23:29, 8 април 2013 (CEST)