Разговор за предлошка:Инфокутија Општина во Италија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Шаблонот ме излудува тотално, навистина не знам што да го правам грбот, никако не сака да излезе на средина. Панорамата и мапата излегуваат совршено ова не сака. Може некој да го направи? Јас нерви скинав, и кревам раце веќе. -{админинстратор}- Ambox question.svg гитардемон 22:52, 20 февруари 2009 (UTC)