Разговор за Википедија:Вики ги сака спомениците 2014/Македонија

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Template Wlm14mk[уреди извор]

Hello, the template Шаблон:Wlm14mk is not existing yet Poco a poco (разговор) 16:02, 6 септември 2014 (CEST)

That is because the contest has not started yet. It has been moved to the 1 Ocober. You are welcome to participate then. --Б. Јанкулоски (разговор) 09:22, 15 септември 2014 (CEST)