Разговор:Универзитет „Св. Кирил и Методиј“

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Дипломци[уреди извор]

Никола Груевски не е дипломец на УКИМ, тој има завршено економски факултет во Прилеп. Затоа не би требало да биде во ова статија.

Antonio Brsjacki (разговор) 21:06, 18 февруари 2014 (CET)