Разговор:Трооло

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
WikiProject Macedonia Logo mk.svg Оваа статија е дел од ВикиПроект Македонија, чии цели се создавање стандардизиран, информативен и лесен за користење извор за Македонија. Ако сакате да земете учествувате во овој проект, ве молиме посетете ја страната на проектот, каде можете да се приклучите на проектната екипа.

Баба Ратка[уреди извор]

??? :)--Никола Стоіаноски 18:19, 3 април 2010 (UTC)

Не знаеш за Баба Ратка : ) ? Некој анонимен корисмик ја напишал, но сепак мислам дека треба да остане, популарна е, а сигурно и во иднина ќе прават реклами со неа. Види само на Фејсбук колку преполни групи има со неа : ) Бојан имаш за кажување? 18:22, 3 април 2010 (UTC)
Абе знам која е :) џокерот за продажба на Бум ТВ :) Ама дали треба да стои тука? :). Ако и заврши кариерата предвреме и ако не снима повеќе реклами ќе ја бришеме :))) Поз--Никола Стоіаноски 18:24, 3 април 2010 (UTC)